ART / Lithographs / Grafiskt blad 15395012
nr 1539 5012
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Kjell Nilsson (b. 1953), Sweden. "Vinterlandskap". Signed, numbered 20/100. Giclee fine art. Image dimensions: 26. 5x38. 5 cm, unframed. Sheet: 30x40 cm,
Grafiskt blad, "Vinterlandskap". Signerad, numrerad 20/100. Giclee fine art. Bildmått: 26. 5x38. 5 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30x40 cm
Kjell Nilsson, Swedish painter born 1953.
SEK 200
Monday May 8 2023
at 20:00:00
150 kr